Весна в горах

Розваги

Народні ремесла

У нас працює 2 гончарних кола. У кузні Ви маєте можливість попрацювати з металом. Проводяться заняття з бісером і роботи по дереву.

Зимовий відпочинок в Карпатах

Для прихильників гірськолижного спорту ми пропонуємо бугельний підйомник (300 м) прямо на території нашого гірського готелю “Карпатські полонини”. Крім цього, в прокаті пропонуємо широкий вибір гірськолижного спорядження.

Фермерський двір

Спілкування з тваринами: корови, кози, кролі, кури.

Тир

У тирі, що розташований на території нашого готелю, Ви зможете перевірити свою влучність. Тут Ви маєте змогу і постріляти з пневматичної гвинтівки, і спробувати себе у ролі лучника, стріляючи зі спортивного лука.

Для дітей

Діти люблять розважатись – це загальновідомо. Дитячі розваги та дитячий відпочинок – одні із захоплюючих заходів, які пропонує гірський готель!

Кінні прогулянки

Пропонуємо прогулянки верхи та навчання з інструктором, у кареті, у возі на сіні, а взимку – засніженими горами у санях.

Масаж

Масаж у горах – невід’ємна частина екологічного відпочинку. Наш масажист допоможе Вам розслабитись у природному середовищі

Баня

У бані гірського готелю "Карпатські полонини" ви можете зігрітися та розслабитися, після холодної погоди або гірських прогулянок.

Екскурсії

Оскільки ми розташовані на вершині гори, вдалині від цивілізації, то частіше за все наші гості обирають, або піші екскурсії, або проводять час у кінних прогулянках, або у майстерні народних ремесел, чи на велосипедах, чи біля озера

Гриби, ягоди, трави

Піші подорожі околицями пропонуємо поєднати із збиранням грибів і ягід.

Галерея живопису

У нашому готелі відкрита картинна галерея українських сучасних художників.

Риболовля (форель)

На території готелю є 2 озера, де Ви зможете як покупатися о теплій порі року, так і порибалити, насолоджуючись усамітненням на тлі природою.