Весна в горах

Екскурсії

Оскільки ми розташовані на вершині гори, вдалині від цивілізації (лише у 5 км від нас сусіднє гірське село Орів), то частіше за все наші гості обирають, або піші екскурсії (природа навколо багата: і гори, і полонини, і букові ліси – ми пропонуємо прогулянку зі збору трав – “Карпатський букет”), або проводять час у кінних прогулянках, або у майстерні народних ремесел, чи на велосипедах, чи біля озера (ми намагаємось урізноманітнити Ваш відпочинок і пропонуємо найцікавіші послуги і на території, і в оточенні природи).

Екскурсія: Тустань – давньоруське місто-фортеця. У 9 км від нас є унікальне історичне місце Тустань  – наскальне місто-фортеця, видатна пам’ятка давньоруської архітектури домонгольського періоду, аналогів якому нема в Європі та в усьому світі. Туди можна і пішки пройтись, і верхи на конях, і машиною. Сайт Тустані: http://tustan.com.ua/. Піша екскурсія займає 1,5 – 2 години в одну сторону живописними місцями. Під час екскурсії Ви можете відвідати Краєзнавчий музей, та ознайомитись з історією фортеці Тустань, а також завітати до природно-архітектурного комплексу фортеці Тустань, село Урич. У таку прогулянку зазвичай вирушаємо одразу після сніданку, у часі це займає не менше 5-6 годин. З Вами може піти наш провідник. За бажанням, у нас Ви можете замовити ланч-бокси, або  організувати пікнік поряд з музеєм-фортецею, або у лісі, або на галявинах. Ми робимо це у спеціально відведених місцях. Пікнік може рахуватись як вартість обіду – 70 грн. За популярністю відвідувань ця екскурсія на першому місці. Пропонуємо Вам можливість зробити прекрасні фото на пам’ять. У комплексі міста-фортеці – скелі Камінь, Гострий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та інші. Панорама, що відкривається перед Вашим поглядом, перехоплює дихання. Фотозвіт з екскурсії на Тустань нашої постійної туристки Наталі Щокіної:  http://knyagna-nessa.livejournal.com/43222.html.

Автомобільні екскурсії:

1. Музей-фортеця Тустань, Урич, Східниця (може бути й 4-5 годин, за гарної погоди з пікніком, або ланч-бокси, або у кафе). 2. Скали Довбуша, Мертвому озеру, водоспаду Кам’янка (майже цілий день); 3. Трускавець, Самбір, Нагуєвичі (цілий день); 3. Львів (цілий день); 4. Закарпатська область – Ужгородський замок, Сіневир, водоспад Шипіт (цілий день).

На місці з адміністратором можна обрати цікавіший для Вас маршрут. Автомобільні екскурсії залежать від кількості охочих, і узгоджуються вже на місці при визначенні екскурсії.

Повернення до списку