Весна в горах

Кінні прогулянки

Пропонуємо прогулянки верхи та навчання з інструктором, у кареті, у возі на сіні, а взимку – засніженими горами у санях.

У нашій стайні 6 коней: 3 кобили (Мурка, Мальвіна, Зірка), 3 мерина (Буян, Орлік, Зорік). Наші інструктори: Василь та Володимир.

У готелі своя стайня, інструктори, а багато гостей приїздять спеціально для кінних прогулянок. Навчившись у нас, вони повертаються до своїх коней та покращують свої навички. Тому наші інструктори пропонують безліч різноманітних і мальовничих маршрутів, у тому числі кільцевих і відкритих. Незалежно від складності маршруту, вартість кінної прогулянки зменшується при збільшенні кількості годин, тобто, тривалості прогулянки.

Звичайно, новачки навіть з 3-го, 4-го маршруту впевнено керують конем. Маршрути дійсно різноманітні, та можна цілий день насолоджуватись краєвидами ( https://picasaweb.google.com/Swallow.hope/CarpathianMountains2011#).

Підготовлені маршрути з різними рівнями складності, часовими інтервалами, а також різною місцевістю, що охоплює ліси, поля, ріки та гори Карпат:

Маршрут №1: Радіальний, напрям -до с.Орів, відстань 6-7 км, тривалість 2-2,5 години.

Маршрут №2 Радіальний, напрям – фортеця Тустань, відстань 14 км, тривалість 4 години, включаючи оглядову екскурсію фортеці-музею. Можливо поїхати як верхи, так у возі на сіні.

Маршрут №3: Радіальний, напрям – м. Борислав, відстань 18 км, тривалість 4,5-5,5 годин.

Маршрут №4 : Радіальний, напрям – м.Трускавець, відстань 24 км,  тривалість 6-7 годин.

Маршрут №5 Радіальний, напрям – пам’ятник воїнам  УПА, відстань 24 км, тривалість 5 годин.

Маршрут №6 Радіальний, напрям – на “Старе поле”, відстань 10 км, тривалість 4 години.

Маршрут № 7 Радіальний, напрям – на с. Східниця, відстань 18 км,тривалість 5 годин.

Маршрут №8 Радіальний, напрям -на ріку Стрий, відстань 26 км, тривалість 6-7 годин.

Це основні кінні маршрути, проте, їх у нас більше, що дозволяє людям, які приїздять підготовленими кожен день з інструктором обирати напрями з різними рівнями складності та природним ландшафтом (полонинами, переходами через річку, спусками та підйомами через букові ліси, прогулянками з відвідуванням історичних місцин (музей-фортеця Тустань, гора Бренів з меморіалом та ін.).

Повернення до списку