Весна в горах

Масаж

Масаж у горах – невід’ємна частина екологічного відпочинку. Наш масажист допоможе Вам розслабитись у природному середовищі та пропонує Вам різні види масажу: класичний, косметичний, баночний, масаж нижніх і верхніх кінцівок, обгортання з шоколадом або кавою, з медом. У нашому готелі працює декілька майстрів: Наталля Ільчишин, Зоряна Шимко, Роман Романський.

Детально про види масажу:

Кавовий масаж

Коли вимовлять слово кава, наша уява малює захоплюючу картинку, де в улюбленому стакані знаходится цей напій, що виділяє чудовий аромат. Кавовий масаж використовується для боротьби з целюлітом, зайвою вагою, відновлює пружність і еластичність шкіри. При регулярному застосуванні кавового масажу відбувається поліпшення стану шкіри, нормалізація обміну речовин, зниження зайвої ваги. Крім цього, приємний кавовий аромат дарує ефект ароматерапії, знижує розумову і фізичну втому, а також кавовий масаж добрий для видалення з поверхні шкіри лусочок (відмерлих клітин нашої шкіри). Такий вид масажу рекомендується проводити в сауні для покращення ефекту.

Шоколадний масаж

Самий смачний і приємний масаж! Шоколад виступає як засіб поліпшення здоров”я шкіри, додає їй бархотистості і ніжності. Шоколадний масаж відновлює процеси кровообігу, позитивно впливає на нервову систему, допомагає спалити підшкірно жирову клітковину. Він розслабляє, усуває напругу та негативні емоції. Шоколадному масажу повинні передувати м’яке очищення шкіри, що досягається в сауні. Насолода, яку дарує шоколадний аромат, незабутня! З’являється відчуття повної релаксації, що в свою чергу, стимулює вироблення гормонів радості.

Косметичний масаж

Косметичний масаж обличчя – це відміний спосіб підтримки шкіри в здоровому стані. Масаж обличчя покращує кровообіг нормалізує обмін речовин, протистоїть застою та укріплює м’язи. Косметичний масаж сприяє активному очищенню шкіри від відмерлих клітин, допоможе впоратись із зайвою сухістю і набряком, а також привести м’язи обличчя в тонус.

Медовий масаж

Медовий масаж – це дивовижне поєднання лікувальної дії натурального бджолиного меду та масажу. Мед володіє багатьма корисними властивостями, тому не дивно, що його часто використовують в косметології. Медовий масаж покращує кровообіг, обмінні процеси, це призводить до того, що шкіра стає більш гладкою і пружною, а целюліт разом із зайвимим сантиметрами зникає. Також цей масаж сприяє виведенню солей та лікуванню остеохондрозу. Вже після першої процедури помітно підвищуєтся пружність шкіри і її еластичність, розбиваються підшкірні жирові капсули. За рахунок цього шкіра стає гладкою та еластичною, забираєтся в’ялість, розтяжки і целюлітні пробки. Для покращення ефекту цю процедуру поєднують з сауною.

Баночний масаж

Баночний масаж вже давно відомий як відміний засіб в боротьбі з остеохондрозом та відкладенням різного ступення солей. При масажі спини спеціальними лікувальними банками виконуєтся глибоке опрацювання м’язів спини. Після виконання баночного масажу шкіра стає більш еластичною і пружною.Даний тип масажу спини ефективний при простудних захворюваннях, також при захворюваннях хребта і попереку. При регулярному проведенні баночного масажу відбуваєтся ефективне виведення токсинів та солей.

Повернення до списку