Осінні канікули в горах в клубі "Діти Полонин"

Свіже повітря, здорове харчування, гори та ліси навколо - що ще потрібно дитячому організму, що росте? Звичайно ж нові враження і нові вміння. Тільки уявіть, що після відпочинку Ви привезете додому не тільки купу фотографій, а ще й сувенір, який зробила Ваша дитина власними руками!
Заняття під керівництвом наших майстрів навчать дитину працювати з глиною, деревом, бісером і навіть металом.

А також кожен охочий, незалежно від рівня підготовки, за 1-2 сеансу зможе самостійно намалювати олійними художніми фарбами гідну картину від початку і до кінця з майстром пензля і прекрасним вчителем - Ларисою Прядко! Протягом занять на Вас чекає: знайомство з основами живопису маслом (правила змішування і отримання кольорів і відтінків, створення перспективи в малюнку, техніки живопису маслом і аквареллю) вибір тематики та сюжету картини із запропонованих, яку Ви та Ваша дитина будете писати на майстер-класі; процес створення Вашого першого шедевра і як результат - Ваша картина, якою Ви будете пишатися і яку заберете з собою!

Дитячий клуб "Діти Полонин" запрошує Вас на дитячі осінні канікули! На вас чекають активні і творчі заняття з нашими майстрами, а також безліч вражень та емоцій!

10.10.2016

Повернення до списку