Весняні Карпати

Запрошуємо Вас провести найкращі весняні канікули в Карпатах!

Гори прекрасні в будь-який час року, проте з усіх сезонів саме весна найбільш вражаюча. Чому саме весняний відпочинок в Карпатах? А коли і як ще Вам пощастить зустріти відразу усі пори року? Тільки піднімаючись від підніжжя гори до її вершини навесні. Під час такої подорожі ви потрапите в зимову казку, де під снігом ще сплять дерева і скелі, коли внизу вже справжня весна. Чи можна уявити щось краще, ніж побачити на власні очі, як дзвінкі струмки мчать в долину, щоб наповнити собою потужні гірські річки? Весна в горах заворожує неймовірними сполученнями, коли з-під снігу вгору пробиваються перші паростки зелені, і схили покриваються килимом з крокусів. А кристально чисте повітря, наповнене особливими весняними ароматами, буде найкращими ліками від усіх недуг.

У березні гори ще вкриті сніговою ковдрою і якщо ви ще не встигли покататися на лижах взимку - ось ваш шанс! Поступово весна повертає свої володіння, і співвідношення тепла з холодом таке, що, трохи піднявшись в гори, ви зможете засмагати прямо на снігу. Де ж ще Ви зможете спробувати щось схоже? У квітні все цвіте і гори вдягаються в зелене вбрання, а в травні з'являються перші ягоди. На травневі свята відмінним дозвіллям будуть кінні прогулянки і піші екскурсії.

Після морозів особливо приємно вирватися з міста в гори, щоб надихатися свіжим гірським повітрям, по-справжньому привітати весну і побачити, як вона бере все в свою владу.

Приїжджайте в Карпати навесні, відчуйте гостинність української землі, дізнайтеся про сьогодення казковому відпочинку душі і тіла в гірському готелі Карпатські полонини.

Повернення до списку