Арт-тур

 1. Які майстер-класи Ви хотіли б відвідати під час арт-туру у "Карпатських полонинах"?
  Живопис (з Ларисою Прядко)  
   7 (41.18%)
  Гончарство  
   6 (35.29%)
  Бісер  
   4 (23.53%)
  Лялька-мотанка  
   4 (23.53%)
  Майстер-шеф з українських місцевих страв  
   4 (23.53%)
  Столярня  
   3 (17.65%)
  Кузня  
   3 (17.65%)
  Орігамі  
   2 (11.76%)
  Випалювання по дереву  
   2 (11.76%)

Реєстрація на МК

Ім'я*
Телефон*
E-mail*
Кількість осіб*
Майстер-класи*
Введіть символи з малюнка*


Арт-тур «Створюй відпочиваючи в осінніх Карпатах!»

у «Карпатських полонинах»

Гасло : «Створюй відпочиваючи в осінніх Карпатах!»

Що будемо робити: Творити. Спробуйте свої сили у гончарстві, живописі, столярстві, ковальстві, бісероплетінні та ін.

Коли: жовтень-листопад

Як взяти участь: Просто подзвоніть до нас та запишіться або відправляйте нам листи:

+38 (067) 561 28 92
+38 (050) 320 16 74

inbox@greentourism.com.ua

Додаткова інформація :

Бажаючих отримати найбільш повний та гармонійний духовний і фізичний відпочинок, гірський готель«Карпатські полонини» запрошує в Оксамитовий сезон до участі в 4-и денному арт-турі, якій дозволить Вам поєднати відпочинок у з користю для себе та забрати з собою частинку творчою душі Карпат. Порадійте тому, що у Вас може виникати в руках з кожним дотиком до дерева, паперу, металу або глини, з кожною миттю із простого шматочка або крапки фарби Ви створюєте дива власними руками!

Як у природи немає поганої погоди, так і в людини немає поганого настрою, адже завжди є можливість його підняти! Для розвитку творчих здібностей та пізнання власних можливостей ми пропонуємо Вам відправитися в нову арт-подорож. Арт-тур у «Карпатських полонинах» – це знайомство з народними ремеслами, занурення у творчість, яка навіяна глибиною Карпат, створення різноманітних виробів та речей власними руками в оточенні природи за межами буденних турбот. Для Вас пропонуються наступні види народних ремесел та їх короткий опис.

Живопис

Якщо ви:

 • хочете урізноманітнити своє дозвілля;
 • мрієте створити картину своїми руками;
 • плануєте отримати знання, вміння і навички, щоб займатися творчістю самостійно;
 • збираєтеся зробити оригінальний подарунок близькій людині;
 • або довести комусь або самому собі, що руки у Вас ростуть звідки треба, – Вам сюди!

Тому що, будь який бажаючий незалежно від рівня підготовки за 1-2 сеанса зможе самостійно намалювати олійними художніми фарбами достойну картину від початку і до кінця. Це – незабутня подорож у світ прекрасного, знайомства з технікою та методикою живопису олією та чудовий подарунок для себе і близьких! Під час майстер-класів ми будемо використовувати разом з пензликами як олівці, фарби та папір, так і холст і олію. Усіх запрошуємо на творчі години у "Карпатських Полонинах" з майстром пензля та чудовим вчителем – Ларисою Прядко! Протягом занять на Вас чекає: знайомство з основами живопису маслом (правила змішування і отримання кольорів і відтінків, створення перспективи в малюнку, техніки живопису олією та аквареллю); вибір тематики та сюжету картини із запропонованих, яку Ви будете писати на майстер-класі; процес створення свого першого шедевра і як результат –  Ваша картина, якою Ви будете пишатися і яку заберете з собою!

Гончарство

На заняттях кваліфікований майстер Вам розповідатиме історію виникнення такого ремесла, як гончарство. Ви дізнаєтеся про різноманітні види та класифікації глини, а також про їх використання для виготовлення виробів. Також майстер поділиться своїми секретами, техніками та прийомами роботи під час виготовлення виробів.

Арт-тур складається з базових знань роботи за гончарним колом та художнього ліплення. Гончарне коло відкриває перед нами можливість поринути у традиції наших предків та оволодіти вмінням створювати історично-господарські вироби: глечик, миска, горнятко та інші. Навчимося їх декорувати різними засобами.

Ліплення дасть можливість Вам розгорнути полотно Вашої уяви та навчитися виготовляти оздоблення, декоративні вироби для Вашої оселі за допомогою природних ресурсів: фігури людей та тварин, а також різні панно і вазони. Після випалу виліплені вироби будемо розмальовувати фарбами.

Столярство

На сьогодні не менш популярним є таке народне ремесло як столярне мистецтво, тому що надбані вміння можуть знадобитися кожному у житті. У майстерні «Карпатських полонин» Вас навчать робити токарні вироби: свічники, булаву, шкатулку, сільничку, іграшкову та сувенірну зброю ( меч, пістолет, автомат), фігурки тварин і багато інших сувенірів, які будуть корисними у побуті. За 2 заняття Ви зможете навчитися робити один-два нескладних вироби.

Художнє випалювання

У «Карпатських полонинах» Ви маєте прекрасну можливість своїми руками красиво розписати картинку, шкатулку, роздільну дощечку, свічник та інші вироби з дерева на заняттях у майстерні художнього випалювання. Кожна річ буде не лише зручною для користування, а, що не менш важливо, красивою. Випалена робота є довговічною, оскільки малюнок не стирається та не вигорає на сонці.

Ковальство

Це одне з найдавніших ремесел, але воно залишається актуальним і дотепер. У нашому готелі працює справжня кузня, де за допомогою досвідченого майстра, Ви можете зробити собі підкову «на щастя», побутові предмети (свічники, аксесуари для ванної кімнати та кухні) та холодну зброю різного типу (ножі метальні, піратські, класичні, а також мечі, кинджали). За умови Вашого бажання та активної участі опанувати дане ремесло можна за 2-3 заняття. Бажаємо успіхів!

Бісероплетіння

Під час відпочинку у «Карпатських полонинах» Ви можете поєднати «корисне з приємним»! Ми пропонуємо уроки бісероплетіння, на яких Ви своїми руками можете зробити надзвичайно красиві речі, такі як: квіти, браслети, метелики, брилки, кольє та інші. Ви маєте можливість навчитися вишивати бісером картини та образи. Також тут Вас навчать різним прийомам у роботі з бісером і як правильно вибирати матеріал для виробу. Ці заняття є корисними для людей будь-якого віку: так у дітей вони сприяють розвитку дрібної моторики, а у дорослих – заспокоюють нервову систему.

Мотанка

Лялька-мотанка– українська народна лялька, символ жіночої мудрості, родинний оберіг. Здавна у кожній родині лялька-мотанка виконувала роль оберегу, була символом мудрості, берегинею роду, одна із найдревніших іграшок і священних істот нашого народу, якій тисячі й тисячі років. Скільки існує людство, стільки років цій іграшці. За народним повір’ямляльки–мотанки мають чарівні властивості: захищають людину від злих сил, відганяють від людини  різні хвороби  і нещастя.Завітайте на майстер-клас і зробите власноруч свою мотанку, адже їх так багато: на щастя, нерозлучниці, зерняночка, берегиня, мотанка дзвіночок або гарних новин!

Майстер-шеф

У нашому ресторані панує українська кухня і ми будемо раді поділитися з Вами деякими її таємницями та навчити ладити місцеві страви! Отже, на Вас чекають борошняні ліплення: вареників, крохмаликів, валянців з сиру та рогаликів.

Все набагато простіше ніж здається і Ви зможете навчитися створювати своїми руками унікальні і красиві речі і цьому радіти. Усі Ваші вироби після випалу та розмальовування Ви зможете забрати з собою разом з отриманими прекрасними враженнями.