Куди взимку? Звичайно ж в Карпати!

 Куди взимку? Звичайно ж в Карпати!

Кожен з нас завжди мріє повернутися в казку, і перебуваючи в оточенні букового лісу та незайманої природи, легко ковзаючи по льоду по освітленій Карпатськими зірками доріжці, ми відчуваємо себе героями тих невідомих часів. А як чудово з друзями спорядитися клюшками та шайбою, і згадати улюблену гру дитинства - хокей, та й ще не де-небудь, а на вершині гори Цюхів 939,4 м!

Цієї зими ми пропонуємо Вам катання на гірських лижах і сноубордах, катання на ковзанах і гру в хокей на гірському озері, прогулянки на бігових лижах в буковому лісі.

А під час кінних прогулянок на свіжому повітрі Ви насолодитеся красою величних гір, наповніть свої легені ароматами букових і хвойних дерев.

«Карпатські полонини» - це прекрасне поєднання відпочинку і лікувальних процедур. Відчувши прилив нових сил, відпочилі і натхненні, Ви повернетеся в світ міського життя і будете підкорювати нові вершини.

Бронюйте завчасно!

При оплаті 100% суми за проживання раніше, ніж за 30 календарних днів, ми надаємо додаткову знижку 10% на проживання, раніше, ніж за 60 календарних днів - 15% У нас знижки (сезонні, клубні, за попередню оплату) - підсумовуються.

09.09.2020

Повернення до списку