Весняні канікули в дитячому клубі “Діти Полонин”

Що будемо робити : Активно відпочивати та творити!

Коли: 26 березня – 03 квітня

Як взяти участь: Забронюйте зручним для Вас способом та завітайте з дітьми до “Карпатських полонин”!

Свіже повітря, здорове харчування, гори та ліси навкруги – що ще потрібно дитячому зростаючому організму? Звісно це нові враження та нові вміння. Під час весняних канікул будуть проводитися цікаві заняття з дітьми: активні і творчі.

Усіх дітей запрошує клуб «Діти Полонин»! Будемо знайомитися з природою Карпат, з життям домашніх тварин у фермерському господарстві, ліпити з глини, мотати мотанки, майструвати з паперу, бісеру та дерева, змагатися та кататися на конях.

У “Карпатських полонинах” відпочинок Ваших дітей корисний та пізнавальний.

Детальніше про народні ремесла:


Гончарство

На заняттях кваліфікований майстер Вам розповідатиме історію виникнення такого ремесла, як гончарство. Також майстер поділиться своїми секретами, техніками та прийомами роботи під час виготовлення виробів.  Гончарне коло відкриває перед нами можливість поринути у традиції наших предків та оволодіти вмінням створювати історично-господарські вироби: глечик, миска, горнятко та інші. Навчимося їх декорувати різними засобами. Після випалу виліплені вироби будемо розмальовувати фарбами.

Столярство

На сьогодні не менш популярним є таке народне ремесло як столярне мистецтво, тому що надбані вміння можуть знадобитися кожному у житті. У майстерні «Карпатських полонин» Вас навчать робити токарні вироби: свічники, булаву, шкатулку, сільничку, іграшкову та сувенірну зброю ( меч, пістолет, автомат), фігурки тварин і багато інших сувенірів, які будуть корисними у побуті. За 2 заняття Ви зможете навчитися робити один-два нескладних вироби.

Художнє випалювання

У «Карпатських полонинах» Ви маєте прекрасну можливість своїми руками красиво розписати картинку, шкатулку, роздільну дощечку, свічник та інші вироби з дерева на заняттях у майстерні художнього випалювання. Кожна річ буде не лише зручною для користування, а, що не менш важливо, красивою. Випалена робота є довговічною, оскільки малюнок не стирається та не вигорає на сонці.

Ковальство

Це одне з найдавніших ремесел, але воно залишається актуальним і дотепер. У нашому готелі працює справжня кузня, де за допомогою досвідченого майстра, Ви можете зробити собі підкову «на щастя», побутові предмети (свічники, аксесуари для ванної кімнати та кухні) та холодну зброю різного типу (ножі метальні, піратські, класичні, а також мечі, кинджали). За умови Вашого бажання та активної участі опанувати дане ремесло можна за 2-3 заняття. Бажємо успіахів!

Бісероплетіння

Під час відпочинку у «Карпатських полонинах» Ви можете поєднати «корисне з приємним»! Ми пропонуємо уроки бісероплетіння, на яких Ви своїми руками можете зробити надзвичайно красиві речі, такі як: квіти, браслети, метелики, брилки, кольє та інші. Ви маєте можливість навчитися вишивати бісером картини та образи. Також тут Вас навчать різним прийомам у роботі з бісером і як правильно вибирати матеріал для виробу. Ці заняття є корисними для людей будь-якого віку: так у дітей вони сприяють розвитку дрібної моторики, а у дорослих – заспокоюють нервову систему.

Лялька-мотанка

Українська народна лялька як родинний оберіг. Здавна у кожній родині лялька-мотанка виконувала роль оберегу, була символом мудрості, берегинею роду, символом матері-прародительниці та зв’язку між поколіннями, одна із найдревніших іграшок і сакральних (священних) істот нашого народу, якій тисячі й тисячі років. У нас Ви можете навчитися робити ляльки–мотанки  на різну потребу: Травицю – берегиню ладу та здоров’я в домі,  Берегиню або Захисницю , Зернушку (вона приносить в дім достаток, благополуччя), Бажальницю, Десятиручку або Багаторучку, Ляльку– мотанку “На щастя”.

Орігамі та квілінг

Високо в горах у «Карпатських полонинах» Ви зможете не тільки відпочити, але й навчитися своїми руками із паперу творити прекрасні речі. Відвідуйте такі незвичайні майстер-класи і Ваші враження від побаченого переростуть у постійне захоплення цим видом мистецтва. Модульне орігамі та квілінг дозволять зробити з паперу лебедя, ялинку, метелика, курчатко, пташок та багато інших красивих речей.

Дорогі дітки, усі Ваші вироби після випалу та розмальовування Ви зможете забрати з собою разом з отриманими прекрасними враженнями!

14.03.2016

Повернення до списку